Yaşam

Modern Aile Oyuncusu, Kariyerine Başlamadan Önce Yaptığı ‘Mafya Anlaşmalarını’ İtiraf Etti!

Modern Family dizisinde baba Jay Pritchett rolünü canlandıran Hollywood oyuncusu Ed O’Neill, kariyerine başlamadan önce yaşadığı kararsızlıkla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Detaylar içerikte!

Kaynak:https://www.ntv.com.tr/galeri/n-life/…

Modern Family, televizyon tarihinin en beğenilen ve hayranların en sevdiği dizilerden biridir. 2009-2020 yılları arasında ABC televizyonunda yayınlanan dizi tam 11 sezon sürmüş ve izleyenleri kahkahalara boğmuştu.

22 dakikalık durum komedisi denilince akla gelen ilk dizi olan Çağdaş Ailesi, Jay Pritchett ve ailesinin yaşadığı komik olayları anlattı. 3 ailenin ve 3 farklı hayatın konu edildiği dizide ünlü Hollywood oyuncusu Ed O’Neill baba Jay Pritchett rolünü oynadı.

Jay Pritchett rolüyle ünlenen Amerikalı aktör Ed O’Neill, geçtiğimiz günlerde Jesse Tyler Ferguson’un sunduğu podcast’te ünlü olmadan önce yaşadığı olaylara dair samimi itiraflarda bulunmuştu.

77 yaşındaki televizyon ve sinema oyuncusu, oyunculuk kariyerine başlamadan önce mafyanın eline düşmekten kıl payı kurtulduğunu itiraf etti.

“Dinner on Me” adlı podcast’te konuşan O’Neill şunları söyledi:

‘Organize suça karışan arkadaşlarım vardı. Ayrıca mafya üyeleriyle de bağlantıları vardı. Arkadaşım bana ‘Sen bu işte çok yeteneklisin’ dedi. Sen de bu tür işleri yapabilirsin, sana kolay işler vereceğim, seni koruyacağım. ‘Bu iyi ve para kazanabilirsin’ dedi. Ben de ona biraz düşünmeme izin vermesini söyledim.’

Ed O’Neill sözlerine şöyle devam ediyor:

‘Mafya işine girmemi engelleyen babamdı. Babam dedi ki, ‘Seni Jimmy’yle dolaşırken gördüm. Sana bir soru sormak istiyorum. Hapse girebilir misin? Bu yola girersen, her zaman hapishanede yaşayabilir misin?’ o bana sordu. ‘Hayır’ dediğimde karar vermek kolaydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu